Sportima клуб

Ārsta un fizioterapeita kabinets

  • Klasiskā, manuālā masāža;
  • Vizuālā diagnostika;
  • Testēšana;
  • Rekomendācijas nodarbībām.

Biomehāniskās stimulācijas iekārta

Lielisks veids, kā iegūt labu lokanību, sniedz figūras korekcijas un relaksācijas efektu, paātrina atveseļošanās procesu pēc operācijas (īpaši sporta medicīnā pēc gūtajām traumām), izmanto kosmetoloģijā. Šai metodei piemīt psiholoģiska iedarbība, kura tiek uztverta kā viegla masāža, rada patīkamu un relaksējošu sajūtu.

Autors un izstrādātājs profesors Nazarovs, bijušais biomehāniskās katedras БГОИФКа (tagadējā Fiziskās audzināšanas un sporta akadēmija) vadītājs, ir 10 aizstāvētu autortiesību autors par biomehāniskās stimulācijas metodes iedarbību uz cilvēka ķermeni.

Ja izmantot "pareizu formulējumu", tad biomehāniskā stimulācija ir bieža, periodiska, mehāniska iedarbība uz muskuļiem ar mērķi pārvaldīt vairākas fizioloģiskas funkcijas (pirmkārt, asinsriti). Impulsiem, iedarbojoties uz muskuļiem, notiek to ilglaicīga vibrācija līdzīgi kā fiziskās nodarbībās, turklāt pastiprinās muskuļu apgāde ar asinīm un vielmaiņas procesi audos. Rezultāts var jau būt pēc ceturtās nodarbības, biežāk - pēc septītās. Savukārt, lai to nostiprinātu un sasniegtu labu rezultātu, ir nepieciešami vismaz 10 seansi 21 līdz 28 dienu laikā.

Ir zinātniski pierādīts, ka BMS iedarbības efektivitāte uz muskuļiem ilgst 15 seansu garumā, pēc tam iestājas, tā saucamais, pieradums, t.i. muskuļu nervu galotnes pārstāj reaģēt uz vibrācijas impulsiem, un tie pārtrauc darboties nepieciešamajā režīmā. Pēc kursa pabeigšanas, lai saglabātu formu var apmeklēt uzturošos seansus 2-3 mēnešus, pēc tam var atkārtot procedūru.

Kontrindikācijas:

  • Grūtniecība;
  • Ādas slimības izmantojamajā zonā;
  • Infekcijas slimības;
  • Onkoloģiskās saslimšanas;
  • Tromboflebīts.

Šai metodei nav blakusefektu, ja tiek ņemtas vērā visas kontrindikācijas!

Atgriezeniskā saite un pārējā informācija

Mūsu atrašanās vieta:
Stirnu iela 10, Purvciems, Rīga

Kontaktu numuri:
6770­1523 un 2703­5556

Sabiedriskais transports:
Trolejbusi: 17, 23, 18, 22, 16
Autobusi: 6, 48, 15, 3

Darba laiks darba dienās:
07:30 - 22:30

Sestdienās un svētdienās:
09:00-22:00

Darba laiks svētku dienās un vasaras periodā var mainīties!

Rakstiet mums

Ja Jums ir jautājumi, novēlējumi vai rekomendācijas, lūdzu, rakstiet mums. Mūs interesē Jūsu viedoklis, idejas un piedāvājumi.

Kluba himna
Tālrunis: +(371) 67 7­01 523, adrese: Stirnu 10, Rīga